wegiel_orzech_tani

Węgiel Orzech

Zastanawiasz się w jaki rodzaj opału się zaopatrzyć? Węgiel orzech cieszy się dużą popularnością. Przeznaczony jest do spalania w piecach zasypowych, konwencjonalnych, kuchniach węglowych oraz różnego rodzaju kominkach. Jego granulacja waha się w przedziale 40-100mm.
Jeżeli szukasz węgla, który pali się bardzo długo i silnie świecącym płomieniem, jest to produkt właśnie dla Ciebie. Jeżeli miałeś problemy z osadzaniem cząstek sadzy w przewodach kominowych, dzięki naszemu węglowi uda się Tobie zapomnieć o tego typu problemach. Węgiel spala się praktycznie w całości, pozostawia bardzo małą ilość popiołu, dzięki temu nie będziesz musiał tak często wybierać pozostałości, co oszczędzi Tobie czas i zmartwienie oraz umożliwi spożytkowanie tego czasu w inny sposób.

Węgiel orzech charakteryzuje się wyższymi wartościami opałowymi w porównaniu z węglami brunatnymi, co przyczynia się do tego, że jest najczęstszym wyborem naszych klientów. Ciekawostką jest, że węgiel orzech możemy łączyć również z innymi rodzajami paliwa takimi jak drewno, trociny czy chociażby węgiel brunatny. Dzięki temu mamy wpływ na tempo jego spalania. Warto o tym pamiętać.

Nie jest smolisty dzięki temu będziemy mogli łato wyczyścić urządzenia przeznaczone do jego spalania oraz zapomnieć o zatykaniu się tych urządzeń. Dzięki temu przedłużamy żywotność naszych urządzeń i realnie oszczędzamy pieniądze.

Transport węgla Reszel, Olsztyn, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Ryn i inne miasta. Tani, kaloryczny węgiel, odznaczający się najlepszymi wartościami również w ilościach hurtowych, dostarczony w wybrane miejsce.


Sprawdź nasze konkurencyjne ceny

CENNIK

Właściwości

Granulacja - średnia40-100mm

Wartość opałowa24-28 Mj/kg

Zawartość siarki0,4%

Zawartość popiołu10%

Workowane25 kg

Skorzystaj z naszej pełnej oferty

Poznaj naszą szeroką ofertę usług oraz towarów

Atrakcje dla Ciebie

Stali klienci mają z nami jeszcze lepiej

Darmowa dostawa

Warto spytać, czy przy wielkości Twojego zamówienia możemy zrealizować darmową dostawę.

Zniżki dla stałych klientów

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem już to wiesz. Jeżeli dopiero się poznajemy dowiedz się o naszych zniżkach.

Hurtowe dostawy

Jeżeli jesteś dużym przedsiębiorcą możemy zrealizować dla Twoich potrzeb hurtowe dostawy. Dysponujemy szeroką flotą różnych gabarytów.

30 lat na rynku

Realizujemy dostawy oraz świadczymy usługi dla naszych stałych klientów od ponad ćwierć wieku.

Stale się rozwijamy

Stale powiększamy nasze możliwości, by świadczyć usługi jeszcze lepiej i jeszcze szybciej. Nasz najnowszy nabytek zapewni Tobie dokładnie odmierzony pakowany węgiel o najlepszych parametrach.

Jesteśmy blisko Ciebie

Prowadzimy handel allegro, dzięki temu możesz cieszyć się naszymi usługami w każdym zakątku Polski

Jesteśmy blisko Ciebie

Sprawdź!