wegiel_kostka_tani

Węgiel Kostka

Węgiel ten podobnie jak orzech zaliczany jest do węgli grubych. Do jego głównych zalet należy wysoka kaloryczność oraz bardzo niska zawartość siarki. Również jak w przypadku węgla typu orzech jest on wykorzystywany do spalania w piecach zasypowych, konwencjonalnych, kuchniach węglowych oraz różnego rodzaju kominkach.

Oferowany przez nas węgiel (zarówno miał węglowy jak i węgle grube) doskonale nadaje się do spalania w instalacjach przemysłowych, jak również w małych kotłowniach przydomowych. Węgiel ten jest wydobywany od ponad 150 lat przez Polskie kopalnie. Przy obecnych restrykcyjnych przepisach unijnych związanych ze środowiskiem warto palić węglem jak najlepszej jakości. Węgiel kostka posiadając bardzo wysokie wartości opałowe spełnia wymogi unijne, dzięki temu możecie być państwo spokojni o jakość opału w waszym domu, a wszelkiego rodzaju zakłady o pozytywną ocenę wszelkich inspekcji jakościowych.

Transport węgla Reszel, Olsztyn, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Ryn i inne miasta. Tani, kaloryczny węgiel, odznaczający się najlepszymi wartościami również w ilościach hurtowych, dostarczony w wybrane miejsce.


Sprawdź nasze konkurencyjne ceny

CENNIK

Właściwości

Granulacja - duża90-200mm

Wartość opałowa24-31 Mj/kg

Zawartość siarki0,4%

Zawartość popiołu9%

Workowane25 kg

Skorzystaj z naszej pełnej oferty

Poznaj naszą szeroką ofertę usług oraz towarów

Atrakcje dla Ciebie

Stali klienci mają z nami jeszcze lepiej

Darmowa dostawa

Warto spytać, czy przy wielkości Twojego zamówienia możemy zrealizować darmową dostawę.

Zniżki dla stałych klientów

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem już to wiesz. Jeżeli dopiero się poznajemy dowiedz się o naszych zniżkach.

Hurtowe dostawy

Jeżeli jesteś dużym przedsiębiorcą możemy zrealizować dla Twoich potrzeb hurtowe dostawy. Dysponujemy szeroką flotą różnych gabarytów.

30 lat na rynku

Realizujemy dostawy oraz świadczymy usługi dla naszych stałych klientów od ponad ćwierć wieku.

Stale się rozwijamy

Stale powiększamy nasze możliwości, by świadczyć usługi jeszcze lepiej i jeszcze szybciej. Nasz najnowszy nabytek zapewni Tobie dokładnie odmierzony pakowany węgiel o najlepszych parametrach.

Jesteśmy blisko Ciebie

Prowadzimy handel allegro, dzięki temu możesz cieszyć się naszymi usługami w każdym zakątku Polski

Jesteśmy blisko Ciebie

Sprawdź!