wegiel_groszek_tani

Węgiel Groszek

Groszek to węgiel o wymiarze ziarna 25-40mm. Oferowany przez nas groszek ma wyjątkowo niską zawartość siarki. Dzięki temu możesz zadbać o swoje otoczenie jak i środowisko. Wysoka kaloryczność i konkurencyjna cena naszego groszku powodują, że jest szczególnie atrakcyjnym surowcem do domowych i przemysłowych pieców;
Węgiel groszek jest zmielonym na ziarna o mniejszych gabarytach węglem kamiennym. Jest to spowodowane tym iż chcielibyśmy zachować jak najwięcej pozytywnych cech węgla kamiennego. Zachowuje jego dużą kaloryczność, a dzięki rozdrobnieniu zwiększa jego zastosowanie. Węgiel groszek spala się dużo lepiej od innych węgli oraz pozostaje po nim znacznie mniejsza ilość popiołu.

Warto zastanowić się nad węglem groszkiem, gdyż zachowuje kaloryczność węgla kamiennego. Dzięki temu możemy się cieszyć dużo większym ciepłem ogrzewanych obiektów jak na przykład domu w porównaniu do chociażby ogrzewania tej samej powierzchni gazem. Mała ilość popiołu wpływa na zmniejszenie się czasochłonności obsługi pieca. Piec nie brudzi się tak mocno, a częstotliwość oczyszczania pieca z popiołu znacznie się zmniejsza. Znacznie łatwiej wyczyścić piec po użytkowaniu groszku, gdyż nie jest tak smolisty. Nie grozi nam również zatkanie się pieca. Z racji mniejszej granulacji oraz lekkości groszku znacznie łatwiej jest nam obsługiwać ten rodzaj opału choćby łopatą. Dzięki temu jest to świetny środek grzewczy dla osób w podeszłym wieku bo nawet one świetnie sobie poradzą z napełnianiem pieca naszym opałem.

Transport węgla Reszel, Olsztyn, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Ryn i inne miasta. Tani, kaloryczny węgiel, odznaczający się najlepszymi wartościami również w ilościach hurtowych, dostarczony w wybrane miejsce.


Sprawdź nasze konkurencyjne ceny

CENNIK

Właściwości

Granulacja - średnia25-40mm

Wartość opałowa24-28 Mj/kg

Zawartość siarki0,4%

Zawartość popiołu9%

Workowane25 kg

Skorzystaj z naszej pełnej oferty

Poznaj naszą szeroką ofertę usług oraz towarów

Atrakcje dla Ciebie

Stali klienci mają z nami jeszcze lepiej

Darmowa dostawa

Warto spytać, czy przy wielkości Twojego zamówienia możemy zrealizować darmową dostawę.

Zniżki dla stałych klientów

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem już to wiesz. Jeżeli dopiero się poznajemy dowiedz się o naszych zniżkach.

Hurtowe dostawy

Jeżeli jesteś dużym przedsiębiorcą możemy zrealizować dla Twoich potrzeb hurtowe dostawy. Dysponujemy szeroką flotą różnych gabarytów.

30 lat na rynku

Realizujemy dostawy oraz świadczymy usługi dla naszych stałych klientów od ponad ćwierć wieku.

Stale się rozwijamy

Stale powiększamy nasze możliwości, by świadczyć usługi jeszcze lepiej i jeszcze szybciej. Nasz najnowszy nabytek zapewni Tobie dokładnie odmierzony pakowany węgiel o najlepszych parametrach.

Jesteśmy blisko Ciebie

Prowadzimy handel allegro, dzięki temu możesz cieszyć się naszymi usługami w każdym zakątku Polski

Jesteśmy blisko Ciebie

Sprawdź!