wegiel_ekogroszek_tani

Węgiel Ekogroszek

Węgiel ekogroszek to mieszanina węgla kamiennego lub brunatnego o małej zawartości wody, siarki, substancji niepalnych, a także niewielkiej spiekalności. Wielkość ekogroszku wynosi 8 – 25 mm Charakteryzuje się dużo lepszą jakością i większą wydajnością niż pozostałe węgle. Człon Eko charakteryzuje jego dużo większą przyjazność dla środowiska. Przyjemne i kaloryczne ciepło jest wynikową wysokiej klasy mieszanki z jakiej powstaje. Po jego spaleniu uzyskujemy jeszcze mniejszą niż w przypadku innych węgli ilość popiołu. Sprawia to oczywiście, że potrzebujemy mniej czasu na obsługę pieca. Jest to materiał idealnie nadający się do opalania w nowoczesnych piecach z automatycznymi dozownikami węgla. Możemy je także stosować w piecach z podajnikami, które uzupełniamy tylko co jakiś czas, zaoszczędzając sobie tym samym pracy i kłopotu. Spalanie ekogroszku w zasilanych automatycznie kotłach prowadzi do zmniejszenia ilości wydzielanego tlenku węgla, oraz innych szkodliwych produktów ubocznych. Jest to więc stosunkowo bardzo bezpieczny sposób na ogrzewanie naszych domów. Niewątpliwie węgiel ekogroszek w naszej ofercie charakteryzuje jego atrakcyjna cena.

Dzięki niezwykłej lekkości oraz rozdrobnieniu ekogroszek idealnie nadaje się do domów, gdzie starsze osoby muszą poradzić sobie z obsługą pieca. Ten materiał opałowy łatwiej przenieść do miejsca w którym znajduje się piec, kotłowni czy też piwnicy. Rozdrobnienie sprawia, że z łatwością można łopatą przenieść go do podajnika.

Do zalet ekogroszku należy niewątpliwie jego mała ilość popiołu. Dzięki temu możemy raz na kilka dni jedynie wymieść popiół i cieszyć się ciepłem w całym domu. Może być to również idealne rozwiązanie w okresie w którym wiemy, ze nie będzie nas w domu lub tak jak już wspominaliśmy dla osoby starszej, która bez problemu poradzi sobie z tego typu lekkim opałem.

Transport węgla Reszel, Olsztyn, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Ryn i inne miasta. Tani, kaloryczny węgiel, odznaczający się najlepszymi wartościami również w ilościach hurtowych, dostarczony w wybrane miejsce.


Sprawdź nasze konkurencyjne ceny

CENNIK

Właściwości

Granulacja - drobna8-25mm

Wartość opałowa24-28 Mj/kg

Zawartość siarki0,36%

Zawartość popiołu9%

Workowane25 kg

Skorzystaj z naszej pełnej oferty

Poznaj naszą szeroką ofertę usług oraz towarów

Atrakcje dla Ciebie

Stali klienci mają z nami jeszcze lepiej

Darmowa dostawa

Warto spytać, czy przy wielkości Twojego zamówienia możemy zrealizować darmową dostawę.

Zniżki dla stałych klientów

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem już to wiesz. Jeżeli dopiero się poznajemy dowiedz się o naszych zniżkach.

Hurtowe dostawy

Jeżeli jesteś dużym przedsiębiorcą możemy zrealizować dla Twoich potrzeb hurtowe dostawy. Dysponujemy szeroką flotą różnych gabarytów.

30 lat na rynku

Realizujemy dostawy oraz świadczymy usługi dla naszych stałych klientów od ponad ćwierć wieku.

Stale się rozwijamy

Stale powiększamy nasze możliwości, by świadczyć usługi jeszcze lepiej i jeszcze szybciej. Nasz najnowszy nabytek zapewni Tobie dokładnie odmierzony pakowany węgiel o najlepszych parametrach.

Jesteśmy blisko Ciebie

Prowadzimy handel allegro, dzięki temu możesz cieszyć się naszymi usługami w każdym zakątku Polski

Jesteśmy blisko Ciebie

Sprawdź!