transport_ciezarowy_ketrzyn

Transport usługowy

Nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu transportu umożliwi Tobie czerpanie natychmiastowej radości z szybko dostarczonego towaru. Nie zdążysz się obejrzeć, a już będziemy pukać do twoich drzwi. Nasi doświadczeni kierowcy będą mogli uraczyć Ciebie pełnym profesjonalizmem. Kadra zadba o to byś jak najmniej włożył wkładu w proces dostawy, a nasze samowyładowcze samochody dadzą pełen komfort rozładunku, gdzie tylko sobie życzysz.
Z naszej floty będą mogli skorzystać zarówno klienci indywidualni jak i instytucje. Zarówno większe okoliczne miasta jak Olsztyn, Kętrzyn, Reszel, Mrągowo, Biskupiec, Ryn jak i mniejsze miejscowości. Klientów indywidualnych zadowoli fakt posiadania w naszej flocie samochodów takich jak Iveco czy Mercedes, które zarówno przywiozą jak i zabiorą towar z miejsca, które nam wskażesz. Instytucje zadowoli fakt dostarczenia oraz transportu takiej ilości towaru jaką sobie tylko mogą wymarzyć. Umożliwią to nam ciężarówki, które świetnie sobie poradzą nawet z taką wielkością jak 27 ton węgla.

Doskonale zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb naszych klientów, dlatego jesteśmy elastyczni i indywidualnie traktujemy każdego kontrahenta.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom realizujemy transport ekspresowy, który wymaga od nas szczególnej uwagi i troski o przewożony towar i czas realizacji zlecenia. Dokładamy najwyższych starań, aby nasi klienci zawsze czerpali korzyści z rzetelnie wykonywanych przez nas zleceń, i dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji naszą flotę, która zaczyna się od małego Iveco, aż po masywne Volvo.


Z nami będziesz spokojny o:
  • Dotarcie do nietypowych lokalizacji
  • Szybkość i bezpieczeństwo
  • Elastyczność współpracy
  • Przewóz niestandardowych gabarytów
  • Wykwalifikowaną kadrę
  • Kompleksowość usługi

Nasz zespół, objęty systemem szkoleń, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie transportu. Nasi kierowcy posiadają wszelkie stosowne uprawnienia,

Pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań logistycznych tak, aby zawsze odpowiadały Państwa oczekiwaniom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy efektywnie dopasować nasze usługi do różnych wariantów finansowych. Doradzamy przy wyborze pojazdów i tras przejazdu. Dbamy o bezpieczeństwo powierzonego nam ładunku i dostarczymy go na czas w wyznaczone miejsce.

Naszą misją jest zapewnienie klientom, bezpiecznych oraz terminowych transportów. Dzięki temu nasza współpraca będzie mogła przełożyć się na ciągły wzrost satysfakcji. Stale podnosimy swoje kwalifikacji i udoskonalamy nasze procedury i instrukcji. Pozwala to nam na świadczenie usług na coraz to wyższym poziomie. Dzięki naszemu doświadczeniu i nieustannym doskonaleniu nasza kadra realizuje transporty na najwyższym poziomie. Sprawia to, że końcowy rezultat jest idealnie wpasowany w potrzeby naszych klientów.


W naszej ofercie znajdują się:
  • Ciągniki siodłowe z naczepami wywrotkowymi 25t
  • Ciągniki siodłowe z naczepami plandeka firanka 24t
  • Samochody ciężarowe do 12t typ: wywrotki
  • Samochody ciężarowe do 0,5t – 4t typ: wywrotki

Zimą posiadamy usługi odśnieżania dróg. Rozwinięcie naszej oferty o odśnieżanie umożliwiła nam inwestycja w cztery pługi na ciągnikach rolniczych.

Sprawdź nasze konkurencyjne cenyCENNIK

Właściwości

Wielkość floty90%

Szybkość100%

Ładowność małych samochodów7t

Ładowność dużych samochodów24t

Dostępne samochody30

Skorzystaj z naszej pełnej oferty

Poznaj naszą szeroką ofertę usług oraz towarów

Atrakcje dla Ciebie

Stali klienci mają z nami jeszcze lepiej

Darmowa dostawa

Warto spytać, czy przy wielkości Twojego zamówienia możemy zrealizować darmową dostawę.

Zniżki dla stałych klientów

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem już to wiesz. Jeżeli dopiero się poznajemy dowiedz się o naszych zniżkach.

Hurtowe dostawy

Jeżeli jesteś dużym przedsiębiorcą możemy zrealizować dla Twoich potrzeb hurtowe dostawy. Dysponujemy szeroką flotą różnych gabarytów.

30 lat na rynku

Realizujemy dostawy oraz świadczymy usługi dla naszych stałych klientów od ponad ćwierć wieku.

Stale się rozwijamy

Stale powiększamy nasze możliwości, by świadczyć usługi jeszcze lepiej i jeszcze szybciej. Nasz najnowszy nabytek zapewni Tobie dokładnie odmierzony pakowany węgiel o najlepszych parametrach.

Jesteśmy blisko Ciebie

Prowadzimy handel allegro, dzięki temu możesz cieszyć się naszymi usługami w każdym zakątku Polski

Jesteśmy blisko Ciebie

Sprawdź!