Skąd wziąć kartony do przeprowadzki

Coraz częściej Polacy dokonują ważnej decyzji o zmianie miejsca zamieszkania. Przy tak istotnej decyzji w życiu warto zadbać o to, aby wszystko poszło gładko. Możemy zdecydować się na przeprowadzkę na własną rękę i zorganizować wszystko samemu, lub tez skorzystać z usług profesjonalnej firmy transportowej. Przy firmie transportowej będziemy mieli oczywiście najmniej roboty z racji tego, że w tym przypadku wystarczy jedynie telefon i umówiona data. Zupełnie inaczej nasza przeprowadzka, będzie wyglądała, gdy zdecydujemy się ją zorganizować we własnym zakresie. Jedną z najważniejszych rzeczy, będzie zdobycie kartonów do przeprowadzki.

Tanie kartony do pakowania przy przeprowadzce

Warto zasięgnąć oferty pobliskich sklepów. Może nie będą to najbardziej wymiarowe kartony, ale nie wybrzydzajmy, gdy mamy substytut naszego kartonu zupełnie za darmo. Może przenoszenie najcenniejszych rzeczy w kartonie po mleku nie jest najatrakcyjniejszym widokiem, ale najważniejsze, że tniemy koszty.

Gdy chcemy skorzystać z osiedlowych sklepów, lub z sieci większych hipermarketów dowiedz się kiedy sklep ma dostawę. Wtedy pracownicy chętnie odstąpią Tobie kilka sztuk kartonów. Kartony z większych hipermarketów doskonale będą nadawać się do przeprowadzki. Można zawsze skorzystać ze sklepów budowlanych, gdzie towary będą spakowane w kartony naprawdę dużych gabarytów.

Ile kosztuje karton do przeprowadzki?

Można by się zdziwić, ale gdzieś te kartony sklepy oraz producenci kupują. Poza hurtową sprzedażą kartonów dla firm produkcyjnych oraz sklepów można skorzystać z ofert firm sprzedających kartony do przeprowadzki dla klientów detalicznych.

Jak zawsze będzie się liczyła racjonalność zakupu. Jeżeli masz lekkie przedmioty, to najzwyklejsze podstawowe kartony wystarczą do tego typu rzeczy. Gdy zdecydujesz się na cięższe rzeczy, warto zastanowić się nad kartonami kilkuwarstwowymi. Zawsze możesz skorzystać z rady kurierów. Podpowiadają oni, że najlepiej karton wzmocnić oklejając go naokoło taśmą. Spowoduje to wielokrotnie większą wytrzymałość kartonu. Można skorzystać z zestawu przeprowadzkowego lub wybrać coś z oferty pojedynczych sztuk. Zawsze zaoszczędzimy na zestawach kilku kartonów sprzedawanych po 10-20 sztuk. Jeżeli interesują nas pojedyncze kartony to musimy się liczyć z kosztem 4 zł za sztukę. Najwyższa cena za karton 650x350x370 mm będziemy musieli zapłacić około 10zł. Jednym z najlepszych rozwiązań kartonów do przeprowadzki jest karton o wymiarach 580x380x380 mm. Jest to bardzo wytrzymały wariant potrafiący znieść obciążenie o masie do 50kg.

 Skorzystaj z naszej pełnej oferty

Poznaj naszą szeroką ofertę usług oraz towarów

Jesteśmy blisko Ciebie

Sprawdź!