pellet_drzewny_ketrzyn

Pellet Drzewny

Wzbogacamy naszą ofertę o jeszcze bardziej ekologiczne rozwiązania. Oferta ucieszy zarówno dużych jak i małych odbiorców, którzy chcą być Eko. Wzbogacamy naszą ofertę o ekologiczny pellet, byście mogli odkryć również zalety świadomego działania proekologicznego kultywowanego w krajach takich jak Niemcy, Włochy, Austria czy Dania. W krajach tych tradycyjnie ceni się oszczędność i racjonalność inwestycji. Dzięki innowacyjnym procesom produkcji możesz być pewien własnej inwestycji w ciepło, dla swojego domu. Nasz pellet to czyste drewno. Dzięki metodzie ciśnieniowej uzyskujemy efekt granulek bez dodatkowych substancji lepiących, czy zbrylających. Dzięki temu masz pewność, że najwyższe właściwości energetyczne pelletu będą bardzo dobrze spożytkowane na Twoje potrzeby.
Warto wiedzieć, że drewno opałowe wymaga specjalnego suszenia i posiada właściwości higroskopijne, przez co łatwo łapie wilgoć. Pellet natomiast cechuje ekstremalnie niska wilgotność.

Pellet posiada wysokie właściwości energetyczne. Energia z pelletu niemal w całości wykorzystywana jest do wytwarzania ciepła. Energia nie jest tracona na odprowadzanie niepotrzebnej wilgoci. Nasz pellet produkowany jest z drzew charakteryzujących się największą spoistością. Dzięki temu zawartość popiołu na 1 tonę pelletu to około 3kg. Dodatkowo użytkownicy ucieszeni są z faktu, że pozostałość po spalaniu pelletu mogą wykorzystać jako naturalny nawóz w swoich ogródkach.

Odkryj cechy pelletu i zdecyduj się na odpowiednie źródło ogrzewania:

  • 1kg pelletu to odpowiednik 3kg drewna opałowego
  • Jest zaliczany do najbardziej efektywnych źródeł ciepła
  • Ceny biopaliw (pelletu) nie są zależne od cen paliw kopalnych na rynkach światowych.
  • Posiada wysoką odporność na samozapłon
  • Całkowicie bezpieczny w transporcie, użytkowaniu oraz magazynowaniu
  • Dzięki paleniu pelletem odczujesz piękny zapach lasu

Nasi klienci najczęściej zaopatrują się w pellet workowany ze względu na jego wygodę użytkowania. Nie potrzebują, dzięki temu specjalnych pomieszczeń magazynowych oraz korzystają z łatwości dozowania pelletu do zbiornika zasilającego kocioł. Główną zaletą palenia pelletem jest czystość użytkowania. Pellet jest produkowany z czystej biomasy, dzięki temu nie brudzi i ma przyjemy zapach. Wiele osób ucieszy również fakt, że posiadając piec węglowy mogą oni po odpowiednich modyfikacjach zaadaptować ich urządzenie do palenia pelletem. Więc zawsze możesz skorzystać z pełnej gamy naszej oferty.

Transport pelletu Reszel, Olsztyn, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Ryn i inne miasta. Tani, kaloryczny pellet, odznaczający się najlepszymi wartościami również w ilościach hurtowych, dostarczony w wybrane miejsce.

Posiadamy pełną kontrolę nad produkcją, jakością oraz składem pelletu. Na pewno ucieszy Ciebie również fakt, że nasz pellet jest dodatkowo suszony przed pakowaniem. Dlatego masz do czynienia z pełnowartościowym produktem.

Teraz pora na Ciebie, byś i Ty odkrył zalety ogrzewania pelletem!


Sprawdź nasze konkurencyjne ceny

CENNIK

Właściwości

Granulacja - drobny5-10mm

Wartość opałowa16-20 Mj/kg

Zawartość siarki0,8%

Zawartość popiołu3%

Workowanie25kg

Skorzystaj z naszej pełnej oferty

Poznaj naszą szeroką ofertę usług oraz towarów

Atrakcje dla Ciebie

Stali klienci mają z nami jeszcze lepiej

Darmowa dostawa

Warto spytać, czy przy wielkości Twojego zamówienia możemy zrealizować darmową dostawę.

Zniżki dla stałych klientów

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem już to wiesz. Jeżeli dopiero się poznajemy dowiedz się o naszych zniżkach.

Hurtowe dostawy

Jeżeli jesteś dużym przedsiębiorcą możemy zrealizować dla Twoich potrzeb hurtowe dostawy. Dysponujemy szeroką flotą różnych gabarytów.

30 lat na rynku

Realizujemy dostawy oraz świadczymy usługi dla naszych stałych klientów od ponad ćwierć wieku.

Stale się rozwijamy

Stale powiększamy nasze możliwości, by świadczyć usługi jeszcze lepiej i jeszcze szybciej. Nasz najnowszy nabytek zapewni Tobie dokładnie odmierzony pakowany węgiel o najlepszych parametrach.

Jesteśmy blisko Ciebie

Prowadzimy handel allegro, dzięki temu możesz cieszyć się naszymi usługami w każdym zakątku Polski

Jesteśmy blisko Ciebie

Sprawdź!