wegiel_mial_tani

Miał Węglowy

Miał węglowy to węgiel o grubości 0-8 mm, sprowadzany przez nas miał węglowy ma bardzo dobrą kaloryczność (jego wartość opałowa to 22-24 tys.kJ/kg). Miał jest węglem charakteryzującym się dużą ilością wytwarzanego ciepła oraz niewielką ilością popiołu. Uniwersalny środek grzewczy, który jednocześnie jest tani oraz łatwo dostępny. Jest doskonały do kotłów o zróżnicowanej mocy grzewczej oraz pieców z podajnikami automatycznymi i pieców tradycyjnych. Stosunkowo mała ilość popiołu wytwarzana przez miał skutkuje jego dobroczynnym wpływem na instalacje grzewcze.

Możliwość kombinacji i mieszania go z innymi środkami grzewczymi zapewni optymalny stosunek jakości do ceny. Dlatego jeżeli chcesz doprowadzić do swojego domu bądź innego miejsca wysokojakościowe ciepło w optymalnej cenie, miał węglowy będzie idealnym rozwiązaniem. Możliwość kombinacji i mieszania go z innymi środkami grzewczymi zapewni optymalny stosunek jakości do ceny. Dlatego jeżeli chcesz doprowadzić do swojego domu bądź innego miejsca wysokojakościowe ciepło w optymalnej cenie, miał węglowy będzie idealnym rozwiązaniem.

Transport węgla Reszel, Olsztyn, Kętrzyn, Mrągowo, Biskupiec, Ryn i inne miasta. Tani, kaloryczny węgiel, odznaczający się najlepszymi wartościami również w ilościach hurtowych, dostarczony w wybrane miejsce.


Sprawdź nasze konkurencyjne ceny

CENNIK

Właściwości

Granulacja - drobna0-8mm

Wartość opałowa19-26 Mj/kg

Zawartość siarki0,4%

Zawartość popiołu10%

Workowane25 kg

Skorzystaj z naszej pełnej oferty

Poznaj naszą szeroką ofertę usług oraz towarów

Atrakcje dla Ciebie

Stali klienci mają z nami jeszcze lepiej

Darmowa dostawa

Warto spytać, czy przy wielkości Twojego zamówienia możemy zrealizować darmową dostawę.

Zniżki dla stałych klientów

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem już to wiesz. Jeżeli dopiero się poznajemy dowiedz się o naszych zniżkach.

Hurtowe dostawy

Jeżeli jesteś dużym przedsiębiorcą możemy zrealizować dla Twoich potrzeb hurtowe dostawy. Dysponujemy szeroką flotą różnych gabarytów.

30 lat na rynku

Realizujemy dostawy oraz świadczymy usługi dla naszych stałych klientów od ponad ćwierć wieku.

Stale się rozwijamy

Stale powiększamy nasze możliwości, by świadczyć usługi jeszcze lepiej i jeszcze szybciej. Nasz najnowszy nabytek zapewni Tobie dokładnie odmierzony pakowany węgiel o najlepszych parametrach.

Jesteśmy blisko Ciebie

Prowadzimy handel allegro, dzięki temu możesz cieszyć się naszymi usługami w każdym zakątku Polski

Jesteśmy blisko Ciebie

Sprawdź!